Звіт керівника 2017-2918

Звіт керівника 2017-2918 - Класс учебник | Академический школьный учебник скачать | Сайт школьных книг учебников uchebniki.org.ua
Смотреть онлайн
Поделиться с друзьями:
Звіт керівника 2017-2918:
Презентация на тему Звіт керівника 2017-2918 к уроку по педагогике

Презентация для классов "Звіт керівника 2017-2918" онлайн бесплатно на сайте электронных школьных презентаций uchebniki.org.ua

Звіт керівника за проведену роботу в 2017-2018 навчальному році
1 слайд

Звіт керівника за проведену роботу в 2017-2018 навчальному році

Не чекаємо змін – будьмо їх лідерами! Прожили і пропрацювали 2017-2018навчальний рік. Всі чекали на
2 слайд

Не чекаємо змін – будьмо їх лідерами! Прожили і пропрацювали 2017-2018навчальний рік. Всі чекали на покращення, на зміни. Знаємо, що будь-яка зміна прокладає шлях іншим змінам. Щойно опанували новий Закон України “Про освіту”, як внесли зміни у Закон України “Про дошкільну освіту”. Слідом набула чинності пенсійна реформа. Наразі озвучують, які зміни відбуваються в дошкільній освіті. Нашому закладу потрібно затвердити Статут у новій редакції, змінивши назву закладу (Заклад дошкільної освіти ясла-садок компенсуючого типу “Центр Пагінець”), перейти на Типовий штатний розпис. У ефективності цих змін ми зможемо пересвідчитись на практиці.

Щороку МОН надсилає на місця інструктивно-методичні рекомендації освітньої роботи в яких зазначені п
3 слайд

Щороку МОН надсилає на місця інструктивно-методичні рекомендації освітньої роботи в яких зазначені пріоритетні змістові напрямки та кількість ключових завдань, над якими працюватимуть педагогічні колективи. Весь 2017-2018 навчальний рік в центрі організовували корекційно-освітню діяльність відповідно до: Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”: Указу президента України “Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 р.р.” від 13.10.2015р. №580/2015; Базового компонента дошкільної освіти; Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2003р.; Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом МОЗ від 24.03.2016р. №234.

Працюємо разом – звітуємось разом. Іноді мені як керівнику хочеться дотриматись такого принципу: “Хо
4 слайд

Працюємо разом – звітуємось разом. Іноді мені як керівнику хочеться дотриматись такого принципу: “Хочеш зробити добре, зроби сам”. Даний принцип спрацьовує не завжди, адже якою не була б людина, вона не зможе зробити все. Тому я вважаю, що потрібно довіряти методисту, педагогам, медичним працівникам, завгоспу деякі повноваження делегувати колективним органам (педагогічній раді, загальним зборам колективу (конференція), органам самоврядування). Від ефективного делегування виграють усі: я як керівник зможу більше приділити уваги розвитку навчального закладу, педагоги набудуть нових знань, умінь та навичок. Із практики знаємо, що найліпше вдаються ті справи, які ми робимо не тому, що мусимо, а тому, що хочемо. Та чи достатньо бажання, старанності, відданості керівника, працівників для успішного розвитку нашого центру? Проаналізуємо разом. Саме тому, сьогодні я буду звітуватись про нашу спільну роботу, яку ми провели упродовж 2017 – 2018 навчального року.

Мережа закладу У Центрі РПРСА «Пагінець» упродовж 2017 – 2018 н.р. функціонувало: 10 адаптаційних гр
5 слайд

Мережа закладу У Центрі РПРСА «Пагінець» упродовж 2017 – 2018 н.р. функціонувало: 10 адаптаційних груп - 139 дітей; Група соціально-педагогічного патронату - 18 дітей; Консультаційний пункт - 31 дитина; За штатним розписом на 2017 -2018н.р. обслуговували дану кількість дітей 64 працівника: 35 – педагога; 26 - обслуговуючого персоналу; 3 - медичного персоналу. Діти з особливими потребами зараховувались в центр на основі висновків психолого-медико-педагогічної консультації, а діти загального розвитку за перебігом електронної черги, яка ведеться в управлінні освіти Рівненської міської ради.

Робота міської психолого-медико-педагогічної консультації В поточному році, наказом по управлінню ос
6 слайд

Робота міської психолого-медико-педагогічної консультації В поточному році, наказом по управлінню освіти, була визначена дата проведення засідання психолого-медико-педагогічної консультації на базі нашого центру. На комісію було представлено 22 дитини. На кожну дитину, за згодою батьків, була підготовлена письмова характеристика, за допомогою якої представляла дітей практичний психолог Валькевич Л.В. та інформували про стан мовленнєвого розвитку малят вчителі-логопеди: Гордійчук Л.В., Пилипей І.В., Севастьянова О.М. За результатами обстеження члени комісії пропонували батькам вибір освітнього закладу для продовження навчання дітей. Були запропоновані такі заклади: ЗОШ (інклюзивні класи), НРЦ “Особлива дитина”, Клеванська спеціальна ЗОШ-інтернат №2 I-II ступенів, Ясининицький НРЦ. Вперше до складу міської психолого-медико-педагогічної консультації була зарахована вчитель-дефектолог Печонкіна Людмила Олегівна.

В нашому закладі переважно виховуються діти з особливими потребами різних нозологій: РСА, СД, ДЦП,ЗП
7 слайд

В нашому закладі переважно виховуються діти з особливими потребами різних нозологій: РСА, СД, ДЦП,ЗПМР, сенсомоторна алалія, ЗНМ, ФФН, ЗМР, фенілкетонурія. Однак не дивлячись на те, що наш заклад повністю укомплектований дітьми з особливими потребами, ми розглядаємо батьківські скарги, а в соцмережах інформують про моє негативне ставлення до особливих дітей, тому що, я не всіх бажаючих приймаю у заклад. Відповідь на дану скаргу дала вихователь Гутенюк Я.В. та вчитель – дефектолог Печонкіна Л.О. За таке розуміння і підтримку я щиро дякую.

Сучасний педагог – професійний, креативний педагог. Виховувати та розвивати таких дітей надзвичайно
8 слайд

Сучасний педагог – професійний, креативний педагог. Виховувати та розвивати таких дітей надзвичайно важко. Педагог повинен систематично працювати над собою. В закладі вихователем – методистом приділяється особлива увага підвищенню рівня фахової майстерності педагога та паралельно налаштовуємо педагога на розвиток самоосвіти, якій надаємо превагу. Самоосвіта педагогів – одна з найважливіших форм підвищення нашої кваліфікації. Тому ми приділяємо особливу увагу розвитку педагогічної майстерності кожного педагога, стимулюємо розвиток творчого потенціалу, формуємо навички самоаналізу, мотивуємо. Задаємо собі питання: “Як це зробити, щоб самоосвіта не була стихійною та безсистемною?” Кожен педагог має розуміти, що самоосвіта – це усвідомлений процес пізнавальної діяльності, це постійний пошук, зростання, розвиток. Результатом ефективної самоосвіти педагога є не лише власне самовдосконалення, а й успішність розвитку, його вихованців.

Атестація. Вихователь Лопачук Г. П.- відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціал
9 слайд

Атестація. Вихователь Лопачук Г. П.- відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та присвоєно звання «Вихователь-методист» Вчитель-логопед Гордійчук Л.В. - присвоєна кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії» Вчитель-логопед Губеня І.В.- присвоєна кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії» Вихователь Царук О.В. – присвоєна кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії». Вчитель-дефектолог Печонкіна Л.О. – присвоєна кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії». Вихователь Гутенюк Я.В. – присвоєна кваліфікаційна категорія «Спеціаліст ІІ категорії». Вихователь Вострухова А.Б. – присвоєна кваліфікаційна категорія «Спеціаліст ІІ категорії».

Пам’ятаємо, що самоосвіта (самокерована діяльність) паралельно з підвищенням фахової майстерності за
10 слайд

Пам’ятаємо, що самоосвіта (самокерована діяльність) паралельно з підвищенням фахової майстерності за планом роботи закладу, спрямовані на здобуття знань, які виходять за межі навчальних планів і програм. Хочеться відмітити, що в нашому закладі є педагоги, які демонструють свої знання та уміння, які були активними учасниками конкурсу “Город на вікні” та Фестивалю здоров'я, тижня національно-патріотичного виховання, тижня права, Дня ЦЗ та тижня безпеки дитини, святкових ранків, розваг, Днів здоров’я, квестів, активно працювали над проектами, оформляли виставки дитячої творчості і т.п. А інше, найголовніше, це - підготовка дітей до життя, до подальшого навчання. Успіхи дітей в навчальних закладах, в життєвих досягненнях – це оцінка всієї праці педагога упродовж перебування дитини в стінах нашого центру.

Випускники 2017 – 2018 навчального року. Всього випускників: 42; ЗОШ -2 з особливими потребами, 17 д
11 слайд

Випускники 2017 – 2018 навчального року. Всього випускників: 42; ЗОШ -2 з особливими потребами, 17 дітей загального розвитку; ЗОШ (інклюзивне навчання) – 14 (ЗОШ 24, 19, 26 , 8, 20); НРЦ “Особлива дитина” - 7; Клеванська спеціальна ЗОШ-інтернат №2 I-II ступенів - 2; Ясининицький НРЦ - 0; Залишенні для подальшого навчання в центрі РПРСА “Пагінець”- 15.

Робота медичної служби. Упродовж 2017-2018 н.р. працювала медична служба. Відповідно до плану роботи
12 слайд

Робота медичної служби. Упродовж 2017-2018 н.р. працювала медична служба. Відповідно до плану роботи проводились антропометричні вимірювання дітей в вересні, грудні та березні місяцях. Наступне вимірювання планується в червні 2018р. В результаті визначили: 115 (85%) дітей мають середньо-гармонійний розвиток, 5 (3%) дітей вище середньо-гармонійного розвитку, 16 (12%) дітей нижче середньо-гармонійного розвитку. Якщо розглянути групи здоров'я: До першої групи відноситься - 43 дитини; До другої групи - 52 дитини; До третьої групи -23 дитини; До ІV групи - 6 дітей.

Ряд заходів, які проводились спільно з педагогами, батьками були спрямованні на покращення здоров’я
13 слайд

Ряд заходів, які проводились спільно з педагогами, батьками були спрямованні на покращення здоров’я малюків. Це проведення вчителем-реабілітологом Корнійчук-Браценюк І.В.: фіто-ванн, вітамінотерапії, фітотерапії, які виступали в ролі допоміжних профілактичних засобів. Дні здоров’я, спортивні свята та розваги проведені з дітьми піднімали їм настрій, виховували бійцівський дух, закріплювали набуті навички вміння, виконання певних фізичних рухів, гартували волю.

Слід відмітити, що медичні працівники закладу приділяють серйозну увагу, щодо створення умов в кожні
14 слайд

Слід відмітити, що медичні працівники закладу приділяють серйозну увагу, щодо створення умов в кожній віковій групі дотриманню санітарних норм, дбають про забезпечення дезінфікуючими засобами груп та проводять контрольні перевірки роботи помічників вихователів. Відмічаємо, як позитивний приклад, що в нашому закладі є працівники серед обслуговуючого персоналу, які можуть працювати на довірі, без зайвих перевірок та контролю з боку адміністрації та медичних працівників.

Харчування. Для поліпшення харчування та здійснення контролю організації харчування дітей з боку гро
15 слайд

Харчування. Для поліпшення харчування та здійснення контролю організації харчування дітей з боку громадськості в центрі створена комісія з харчування, яку успішно багато років підряд очолює вихователь Черняк Т.М. Медичний персонал закладу одночасно з членами комісії та з керівництвом центру здійснює постійний контроль за організацією харчування, у тому числі за умовами і строками зберігання продуктів харчування та їх реалізації, технологією приготування страв, дотриманням норм харчування, тощо відповідно до (п.4, розд.9 Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом МОЗ від 24.03.2016р. №234.) Комісія щорічно складає та затверджує план роботи. У ньому передбачає перелік запланованих заходів, створених для організації харчування. В травні 2018 року старша медична сестра Тимощук Ж.М. проявила особливу рішучість та допомогла провести заміну технологічного обладняння (котла) на харчоблоці . Однак є проблеми.

Аналізуючи ставлення дорослих до виконання своїх обов’язків, приходимо до висновку, що і в нашому за
16 слайд

Аналізуючи ставлення дорослих до виконання своїх обов’язків, приходимо до висновку, що і в нашому закладі є люди, які не завжди дотримуються санітарних правил обслуговування дітей. В травні місяці 2018р. в центрі був проведений плановий моніторинг щодо якості використовуваних продуктів харчування (овочі), на відповідність чистоти повітря, стан піску, аналіз харчових проб, змиви на наявність гельмінтів, змиви на кишкову паличку. Результати продемонстрували недостатньо відповідальне ставлення працівників (виявлено 2 позитивних змиви на посуді). Чистота кухонного посуду – це обов’язкова норма, недотримання якої наражає дітей на небезпеку отруєння та може нанести непоправну шкоду їхньому здоров’ю.

Маємо пам’ятати!!! Питання організації харчування дітей багатоаспектне. Сьогодні аналізуючи стан роб
17 слайд

Маємо пам’ятати!!! Питання організації харчування дітей багатоаспектне. Сьогодні аналізуючи стан роботи щодо організації харчування дітей, я хочу звернути увагу і медичних сестер і педагогів на харчування новачків з особливими потребами в нашому закладі. Це важливо адже адаптація дитини – новачка до умов центру пройде легше і гармонійно, якщо будуть задоволенні біологічні потреби її організму, зокрема в їжі. Нервову систему необхідно берегти змалечку. А з огляду на те, що для дитини будь – яка зміна оточення чи навколишнього середовища є стресовою ситуацією, до перебування в організованих колективах її необхідно готувати заздалегідь. Хоча нам дорослим, складно це зрозуміти. Прошу всіх причетних працівників до питання харчування дітей, в новому начальному році, приділити максимум уваги даній проблемі.

Назва продуктів Норма споживання Норми харчування в Центрі РПРСА «Пагінець» у 2016-2017н.р. у % Норм
18 слайд

Назва продуктів Норма споживання Норми харчування в Центрі РПРСА «Пагінець» у 2016-2017н.р. у % Норми харчування в Центрі РПРСА «Пагінець» у 2017-2018 н.р.% М’ясо 110 72 61 Риба 50 56 80 Олія 15 76 71 Масло вершкове 25 52 73 Молоко 500 56 63 Сир кисломолочний 50 52 67 Яйця 0,020 66 53 Картопля 220 75 78 Овочі 260 63 60 Фрукти 100 32 35 Крупи, бобові, макаронні вироби 50 97 89 Хліб пшеничний 120 68 63 Сир твердий 5 51 75

Співпраця та благодійна допомога організацій. РОЧБО «Серце дітям України» - Профінансовано замовленн
19 слайд

Співпраця та благодійна допомога організацій. РОЧБО «Серце дітям України» - Профінансовано замовлення на виготовлення та встановлення віконних блоків та балконних дверей. Висока якість роботи.  ВПУ-1 - допомога робочою силою ( штукатурні роботи, лицювальні роботи). Висока якість роботи. Міжнародний благодійний фонд «Медичне милосердя Канади» – допомога будівельними матеріалами та сантехнічним обладнанням для капітального ремонту туалетної кімнати та роздягальні групи № 2. Магазин «Маяк» - будматеріали. ЖЕК № 1 – допомога в придбанні інвентарю для прибирання.

Ремонт Проведено капітальний ремонт: Системи теплопостачання в підвальному приміщенні Туалетної кімн
20 слайд

Ремонт Проведено капітальний ремонт: Системи теплопостачання в підвальному приміщенні Туалетної кімнати гр.. № 2  Підлоги в роздягальні гр.. № 2 Мийки в гр. № 8 Поточний ремонт системи електроживлення.

Придбано:
21 слайд

Придбано:

22 слайд

На закінчення хочу знову наголосити, проблеми є, їх чимало. Але мине відпустка і ми знову відчуємо,
23 слайд

На закінчення хочу знову наголосити, проблеми є, їх чимало. Але мине відпустка і ми знову відчуємо, що ми готові продовжувати робити все, щоб поліпшити життя кожній особливій та здоровій дитині, бо життя дитини - це безцінний дар. Він вибирає нас. Від нас лише залежить, як ми себе налаштуємо. Чи зуміємо ми побачити і відчути наше найголовніше призначення – просто працювати і жити для кожної дитини в любих умовах. Хай нам щастить на цій дорозі! Хорошого, веселого, здорового відпочинку!!!

Отзывы на uchebniki.org.ua "Звіт керівника 2017-2918" (0)
Оставить отзыв
Прокомментировать
Регистрация
Вход
Авторизация