Проект групи №6

Проект групи №6 - Класс учебник | Академический школьный учебник скачать | Сайт школьных книг учебников uchebniki.org.ua
Смотреть онлайн
Поделиться с друзьями:
Проект групи №6:
Презентация на тему Проект групи №6 к уроку по педагогике

Презентация для классов "Проект групи №6" онлайн бесплатно на сайте электронных школьных презентаций uchebniki.org.ua

«Домашні улюбленці»
1 слайд

«Домашні улюбленці»

Спробуйте уявити наше життя без собак і кішок, корів і коней, кіз, овець словом, без домашніх тварин
2 слайд

Спробуйте уявити наше життя без собак і кішок, корів і коней, кіз, овець словом, без домашніх тварин. Ні, це неможливо! Ми звикли до чотириногих друзів і помічників. Багато тисячоліть вони живуть поруч, годують і поять, одягають нас, віддають нам свою любов, тепло та ласку, викликаючи в наших серцях вдячність і доброту.

Світ тварин надзвичайно привабливий, тварини в будинку - важливий фактор виховання. Це не дивно, адж
3 слайд

Світ тварин надзвичайно привабливий, тварини в будинку - важливий фактор виховання. Це не дивно, адже кожній матері і кожному батькові хочеться, щоб їхні діти були добрими, щирими, чуйними. Не дарма кажуть, не може бути доброю людина, яка не любить тварин, яка ніколи не проявила про них турботу. Тому формування дбайливого ставлення до тварин має велике значення в житті дитини.

Маленькі Чомучки Навіщо тримати в будинку тварин? Що станеться, якщо домашню тварину випустимо в дик
4 слайд

Маленькі Чомучки Навіщо тримати в будинку тварин? Що станеться, якщо домашню тварину випустимо в дику природу? Як ми б жили без домашніх тварин?  Вірні друзі або помічники? Як доглядати за домашніми тваринами? Яка роль домашніх тварин в житті людей?  Що ми можемо дати домашнім тваринам? В процесі обговорення стало зрозуміло, що діти вже знають про домашніх тварин і що їх цікавить з цього питання. Звідси виникла тема «Домашні улюбленці» Побачивши інтерес до даної теми, застосували один з найбільш ефективних способів введення в тему моделі « трьох запитань».

Модель трьох запитань
5 слайд

Модель трьох запитань

Автор проекту: А. В. Карпук, вихователь Учасники: вихователь, діти та батьки середньої групи. Тип пр
6 слайд

Автор проекту: А. В. Карпук, вихователь Учасники: вихователь, діти та батьки середньої групи. Тип проекту: За змістом: навчальний. За кількістю учасників проекту: груповий За часом проведення: короткостроковий (1 тиждень). За характером участі дитини в проекті: учасник від зародження ідеї до отримання результату.    

Мета проекту: Узагальнення і систематизація знань дітей про домашніх тварин, їх пристосованості до с
7 слайд

Мета проекту: Узагальнення і систематизація знань дітей про домашніх тварин, їх пристосованості до середовища існування, користь для людини і розвиток у дітей гуманного ставлення до «братів наших менших». Завдання проекту: Уточнити, розширити уявлення дітей про домашніх тварин, їх зовнішній вигляд та спосіб життя (про особливості поведінки, чим харчуються, яку користь приносять) Розвивати зв'язне мовлення,збагачувати словниковий запас, мислення, допитливість. Познайомити дітей з професіями людей, що піклуються про домашніх тварин. Вчити доглядати за тваринами. Виховувати гуманне ставлення до тварин.

Проект здійснювався з урахуванням принципу інтеграції освітніх областей при організації всіх видів д
8 слайд

Проект здійснювався з урахуванням принципу інтеграції освітніх областей при організації всіх видів дитячої діяльності: ігрової, комунікативної, трудової, пізнавально - дослідницької, продуктивної, музично - художньої, читання. Інтеграція освітніх галузей: “Пізнання” (Активізація мислення дітей через розв'язання проблемних ситуацій, перегляд та обговорення пізнавальних книг, ілюстрацій) “ Безпека” (Моделювання правил безпечного поводження при поводженні з домашніми тваринами) “Комунікація” (Розвиток вільного спілкування, зв'язного мовлення через ситуативне спілкування, бесіди, розповідання, міркування, відгадування загадок) “Соціалізація” (Виховання любові до тварин, бажання піклуватися про них).

«Читання художньої літератури» ( Слухання і обговорення художніх творів на дану тему, заучування вір
9 слайд

«Читання художньої літератури» ( Слухання і обговорення художніх творів на дану тему, заучування віршів, відгадування загадок, ігри і вправи під тексти віршів, театралізована діяльність на теми прочитаного). «Музика» (Сприяння засвоєння матеріалу через музичний супровід, музично - ритмічні рухи, розвиток артистичних здібностей). «Праця» (Спонукання дітей до самостійності, сприяння розвитку трудових умінь і навичок у процесі виконання доручень, оформлення альбомів, фотоколажів). «Художня творчість» (Розвиток образного уявлення, спостережливості, здатності помічати характерні особливості об'єктів і передавати їх через різні види продуктивної діяльності (малювання, аплікацію, ліплення)

Форми роботи: Читання художньої літератури, розгляд ілюстрацій Заняття пізнавального та художньо – е
10 слайд

Форми роботи: Читання художньої літератури, розгляд ілюстрацій Заняття пізнавального та художньо – естетичного циклу Імітаційні, дидактичні, розвивальні та рухливі ігри Проблемні ситуації Електронні презентації Спостереження,хвилинки милування Інтерв’ю з дітьми: «Як ти вважаєш?» Імаготерапія. Драматизація казки. Створення фотоальбому та розвивальної книги “ Мої домашні улюбленці ”

Цікаві пізнавальні та творчі заняття
11 слайд

Цікаві пізнавальні та творчі заняття

Догляд та турбота
12 слайд

Догляд та турбота

Задоволення отримали усі
13 слайд

Задоволення отримали усі

Після водних процедур
14 слайд

Після водних процедур

Краса та затишок
15 слайд

Краса та затишок

Імаготерапія
16 слайд

Імаготерапія

17 слайд

Підсумок проектної діяльності: створення розвивальної книги “Мої домашні улюбленці”
18 слайд

Підсумок проектної діяльності: створення розвивальної книги “Мої домашні улюбленці”

“ Щоб засвоїти знання, потрібно поглинати їх із апетитом ” французький письменник Анатоль Франс
19 слайд

“ Щоб засвоїти знання, потрібно поглинати їх із апетитом ” французький письменник Анатоль Франс

Дякуємо за увагу!
20 слайд

Дякуємо за увагу!

Возможно Вы ищите другие презентации
Отзывы на uchebniki.org.ua "Проект групи №6" (0)
Оставить отзыв
Прокомментировать
Регистрация
Вход
Авторизация