День Незалежності

День Незалежності - Класс учебник | Академический школьный учебник скачать | Сайт школьных книг учебников uchebniki.org.ua
Смотреть онлайн
Поделиться с друзьями:
День Незалежності:
Презентация на тему День Незалежності к уроку в начальной школе

Презентация для классов "День Незалежності" онлайн бесплатно на сайте электронных школьных презентаций uchebniki.org.ua

День Незалежності
1 слайд

День Незалежності

Кравчук Леонід Макарович Першого сучасного президента України Леоніда Макаровича Кравчука було обран
2 слайд

Кравчук Леонід Макарович Першого сучасного президента України Леоніда Макаровича Кравчука було обрано на референдумі 1 грудня 1991 року. Приймав участь у зустрічі в Біловезькій пущі з президентом Росії Борисом Єльциним та головою Верховної Ради Беларусі Станіславом Шушкевичем, де було прийнято рішення про ліквідацію СССР та створення СНД. В якості президента України поставив підпис під біловезькими угодами.

Кучма Леонід Данилович Л. Кучму обрано президентом на виборах 1994 й 1999 років. Згідно з Конституці
3 слайд

Кучма Леонід Данилович Л. Кучму обрано президентом на виборах 1994 й 1999 років. Згідно з Конституцією України, одна й та сама особа не може бути Президентом України більше двох строків поспіль. Але в грудні 2003 року Конституційний Суд прийняв рішення про те, що в 1999 році Л. Кучма обирався президентом вперше, тому має право балотуватися на виборах 2004 року. Кучма не скористався цим правом.

Ющенко Віктор Андрійович Віктор Ющенко був лідером в першому турі виборів, в якому приймали участь 2
4 слайд

Ющенко Віктор Андрійович Віктор Ющенко був лідером в першому турі виборів, в якому приймали участь 24 кандидата. Другий тур виборів (21.11) було сфальсифіковано суперником Віктора Ющенко – єдиним кандидатом від влади, діючим прем’єр-міністром Віктором Януковичем. Рішенням Верховного Суду результати другого туру виборів було анульовано й призначено переголосування (26.12), в якому Ющенко отримав переконливу перемогу.

Янукович Віктор Федорович Віктор Янукович став лідером першого тура, в якому приймали участь 18 канд
5 слайд

Янукович Віктор Федорович Віктор Янукович став лідером першого тура, в якому приймали участь 18 кандидатів. Другий тур виборів було виграно в діючого прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з невеликим розривом. Янукович – перший голова держави, якого обрали меншою половиною виборців, що прийшли на виборчі дільниці

Порошенко Петро Олексійович Петра Порошенка було обрано президентом в першому турі дострокових вибор
6 слайд

Порошенко Петро Олексійович Петра Порошенка було обрано президентом в першому турі дострокових виборів, що відбулися 25 травня 2014 року. Залишається до теперішнього часу діючим президентом України

Євромайдан Події в період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року після зміни влади на Украї
7 слайд

Євромайдан Події в період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року після зміни влади на Україні в українському праві офіційно називалися «масові акції громадянського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 за євроінтеграцію і проти режиму Януковича».З літа 2014 року ці події також офіційно в українському праві називали «Революцією гідності» . У листопаді 2017 року були внесені поправки в закон «Про статус ветеранів війни, гарантії їх правового захисту», закріпили термін «Революція гідності».Ці події в соціальних мережах та ЗМІ отримали неофіційну назву «Євромайдан» за аналогією з подіями 2004 року. Учасників подій спочатку іменували евромайдановцами у зв'язку з тим, що вони виступали за підписання Україною угоди про асоціацію з Євросоюзом, а також тому, що протести почалися на площі Незалежності у Києві; коли ж вони розширили свої вимоги, в які увійшла боротьба з корупцією та припинення насильства, з яким пов'язували режим

НЕБЕСНА СОТНЯ «Небе сна Со тня» — прийнята в Україні збірна назва загиблих протестувальників, які ма
8 слайд

НЕБЕСНА СОТНЯ «Небе сна Со тня» — прийнята в Україні збірна назва загиблих протестувальників, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Євромайдану (Революції Гідності) у грудні 2013 — лютому 2014 року

Визволення Донецького аеропорту Бої за Донецький аеропорт тривали з вересня 2014 року до 21 січня 20
9 слайд

Визволення Донецького аеропорту Бої за Донецький аеропорт тривали з вересня 2014 року до 21 січня 2015 року і стали одними з найзапекліших у війні на сході України. Бої розгорнулися між українськими військами і бійцями добровольчих формувань з однієї сторони та силами проросійських збройних угруповань і окупаційних військ з іншої за контроль над Донецьким міжнародним аеропортом. Після бою 26 травня 2014 року все літо в аеропорту не відбувалося значних сутичок, проте з вересня 2014 року розпочалися важкі бої.

Бої за Іловайськ Бої за Іловайськ, відомі також як Іловайський котел — бойові дії, що розгорнулися п
10 слайд

Бої за Іловайськ Бої за Іловайськ, відомі також як Іловайський котел — бойові дії, що розгорнулися під містом Іловайськ Донецької області у ході війни на сході України у серпні 2014 року.

Незалежність України в подіях 1991 рік Відлік незалежності почався 24 серпня з ухвалення Акту прогол
11 слайд

Незалежність України в подіях 1991 рік Відлік незалежності почався 24 серпня з ухвалення Акту проголошення незалежності України. Відбулися вибори першого Президента – ним став Леонід Кравчук. 1992 рік Визначено державну символіку: музичну редакцію гімну, синьо-жовтий прапор та герб – малий тризуб. 1993 рік Поява мобільного зв'язку в Україні. 1994 рік Починають видавати паспорт громадянина України нового зразка, а також для виїзду закордон. 1995 рік Відкриття першого за незалежність метрополітену в Дніпропетровську (6 станцій на одній лінії). 1996 рік 28 червня набула чинності Конституція України. З’являється українська гривня.

Незалежність України в подіях 1997 рік У Києві відбувся матч «Динамо» - «Барселона». У Лізі Чемпіоні
12 слайд

Незалежність України в подіях 1997 рік У Києві відбувся матч «Динамо» - «Барселона». У Лізі Чемпіонів УЄФА українська команда впевнено здобуває перемогу. 1998 рік З’являється відзнака – «Герой України». Першим за високі досягнення в науці її здобуває Борис Патон. 1999 рік Україна здійснює перший космічний морський старт: запущено ракетоносій «Зеніт ЗSL». 2000 рік У Києві відбудовують і відкривають для відвідувань Михайлівський Золотоверхий Собор і Успенський Собор. 2001 рік В небо піднявся перший вертоліт незалежної України – АК1-3. 2002 рік Найпотужніший у світі транспортний літак Ан-225 «Мрія» із вантажем у 187,5 тон здійснив перший комерційний політ.

Незалежність України в подіях 2003 рік Затверджено текст Державного Гімну України, автор – Павло Чуб
13 слайд

Незалежність України в подіях 2003 рік Затверджено текст Державного Гімну України, автор – Павло Чубинський. У складі ФК «Мілан» Андрій Шевченко стає першим українським футболістом, який виграв Лігу Чемпіонів. 2004 рік Руслана стає першою переможницею конкурсу Євробачення від України із піснею «Wild Dances». Успіх співачки дозволить провести 50-е ювілейне змагання в Києві. 2005 рік Україна приєднується до Болонського процесу щодо європейських стандартів освіти. 2006 рік Українська збірна виходить до чвертьфіналу на Чемпіонаті світу з футболу. 2007 рік Український переклад «Гаррі Поттер і смертельні реліквії» стає офіційно першим у світі. 2008 рік Випускники шкіл складають перше обов’язкове ЗНО (для вступу до університету). 2009 рік Зафіксовано найвищий за всі роки незалежності показник народжуваності. 2010 рік Проходить перший Одеський міжнародний кінофестиваль.

Незалежність України в подіях 2011 рік Брати-боксери Клички завоювали всі найпрестижніші чемпіонські
14 слайд

Незалежність України в подіях 2011 рік Брати-боксери Клички завоювали всі найпрестижніші чемпіонські пояси. 2012 рік Відкриття Чемпіонату Європи з футболу. Матчі проходять в Києві, Львові, Харкові, Донецьку. Фінал – на НСК «Олімпійський». 2013 рік Виходить перший випуск світового журналу «National Geographic» українською мовою. 2014 рік Прем’єра «Плем’я», першої у світі стрічки без слів (лише мова жестів), режисера Мирослава Слабошпицького. Фільм стає найтитулованішим в Україні. 2015 рік Створено Національну поліцію України. В Україні з’являється ліцензований 3G зв’язок. 2016 рік Джамала з піснею «1944» стає переможницею Євробачення. Вперше найвищу вершину світу, Еверест, підкорює українка – Ірина Галай.

15 слайд

16 слайд

17 слайд

Возможно Вы ищите другие презентации
Отзывы на uchebniki.org.ua "День Незалежності" (0)
Оставить отзыв
Прокомментировать
Регистрация
Вход
Авторизация