Учебники 📚 » Презентации » Презентации по МХК » культура франции 17 века

культура франции 17 века

культура франции 17 века - Класс учебник | Академический школьный учебник скачать | Сайт школьных книг учебников uchebniki.org.ua
Смотреть онлайн
Поделиться с друзьями:
культура франции 17 века:
Презентация на тему культура франции 17 века к уроку по МХК

Презентация для классов "культура франции 17 века" онлайн бесплатно на сайте электронных школьных презентаций uchebniki.org.ua

Презентація на тему- Велика Британія Учня 8 класу НВК Смолянинівської ЗОШ-ДНЗ Кучненка Ярослава
1 слайд

Презентація на тему- Велика Британія Учня 8 класу НВК Смолянинівської ЗОШ-ДНЗ Кучненка Ярослава

Сполучене Королівство Великої Британії Брита нія (англ. Britain) — суверенна держава, розташована бі
2 слайд

Сполучене Королівство Великої Британії Брита нія (англ. Britain) — суверенна держава, розташована біля північно-західного узбережжя континентальної Європи. Територія Сполученого Королівства включає острів Велика Британія, частину острова Ірландія та численні невеликі острови. Північна Ірландія — єдина частина Сполученого Королівства, що має суходільний кордон з іншою суверенною країною — Республікою Ірландією. Всі інші кордони є водними: Сполучене Королівство оточене Атлантичним Океаном, Північним морем, Англійським каналом та Ірландським морем.

Мало хто знає, що Британія- дуже «Мокра» країна!
3 слайд

Мало хто знає, що Британія- дуже «Мокра» країна!

Населення Британії Протягом сторіч люди мігрували до Британських островів із багатьох частин світу,
4 слайд

Населення Британії Протягом сторіч люди мігрували до Британських островів із багатьох частин світу, деякі, щоб уникнути політичного або релігійного переслідування, інші, щоб знайти краще життя або уникнути бідності. Переселенці з Європейського материка приєднувалися до місцевого населення Британії в часи Римської Імперії й протягом вторгнень англів, саксів, ютів, данців і норманів. Сюди прибувало багато ірландців. Багато євреїв прибули до Британії в кінці 19-го сторіччя і в 1930-х. Після 1945 року у Великій Британії поселилось багато інших біженців із різних європейських країн. Великі громади переселилися з Вест-Індії і південної Азії в 1950-60-х.

Політика держави Сполучене королівство — конституційна монархія, яку очолює король або королева. Фор
5 слайд

Політика держави Сполучене королівство — конституційна монархія, яку очолює король або королева. Форма правління — парламентська монархія. Під конституцією розуміється сукупність різних документів, що регулюють питання конституційного характеру. Сюди належать статути або акти парламенту (наприклад, Велика хартія вольностей 1215 року і Білль про права 1689 року), судові прецеденти, неписані звичаї і угоди.

Прапор Великої Британії це Союзний Прапор (також відомий як Юніон Джек). Він був створений у 1606 ро
6 слайд

Прапор Великої Британії це Союзний Прапор (також відомий як Юніон Джек). Він був створений у 1606 році шляхом поєднання прапорів Англії та Шотландії, оновлений у 1801 додаванням прапора Святого Патрика. Уельс не представлений на Юніон Джеку, тому що регіон був завойований і приєднаний до Англії до формування Сполученого Королівства. Можливість зміни прапору іноді обговорюється у суспільстві.[16] Гімном Сполученого сКоролівства є «Боже, бережи короля», лово «короля» замінюється на «королеву» якщо монархом є жінка.

Мова якою розмовляють… Із сучасних мов найранішими є дві форми кельтської мови: гельська мова (з яко
7 слайд

Мова якою розмовляють… Із сучасних мов найранішими є дві форми кельтської мови: гельська мова (з якої походить ірландська, шотландська (гельська) та менська) і бритська мова (з якої походить відроджувана корнська та сучасна валлійська мови). Серед сучасних кельтських мов валлійська мова є найпоширенішою: приблизно одна п'ята частина від загальної чисельності населення Уельсу вважає її рідною, і вона є обов'язковим предметом у школах Уельсу. Більшість носіїв шотландської мови серед мешканців Зовнішніх Гебридських островів і Ская. Менше ніж 2 відсотки шотландців можуть говорити шотландською мовою, і вона ніколи не була загальнонаціональною мовою Шотландії. Навіть в північно-західних областях, де вона є мовою релігії, бізнесу і соціальної діяльності, шотландська мова відстає. Так само, менська мова більше не має носіїв, хоча в 1870, близько половини людей говорили нею. Останні носії корнської мови померли в 18-му сторіччі, але зараз ця мова відроджується зусиллями ентузіастів.

8 слайд

Гарні, старовинні споруди – один з головних пам*яток.
9 слайд

Гарні, старовинні споруди – один з головних пам*яток.

10 слайд

Отзывы на uchebniki.org.ua "культура франции 17 века" (0)
Оставить отзыв
Прокомментировать
Регистрация
Вход
Авторизация