Учебники 📚 » Презентации » Презентации по Литературе » Використання віртуальних виставок для популяризації літератури у веб-середовищі

Використання віртуальних виставок для популяризації літератури у веб-середовищі

Використання віртуальних виставок для популяризації літератури у веб-середовищі - Класс учебник | Академический школьный учебник скачать | Сайт школьных книг учебников uchebniki.org.ua
Смотреть онлайн
Поделиться с друзьями:
Використання віртуальних виставок для популяризації літератури у веб-середовищі:
Презентация на тему Використання віртуальних виставок для популяризації літератури у веб-середовищі к уроку по литературе

Презентация для классов "Використання віртуальних виставок для популяризації літератури у веб-середовищі" онлайн бесплатно на сайте электронных школьных презентаций uchebniki.org.ua

Використання віртуальних виставок для популяризації літератури у веб-середовищі ВДОУНБ імені Олени п
1 слайд

Використання віртуальних виставок для популяризації літератури у веб-середовищі ВДОУНБ імені Олени пчілки Снітко І.І.

Віртуальна виставка – це вид книжкової виставки, як публічної демонстрації в мережі Інтернет за допо
2 слайд

Віртуальна виставка – це вид книжкової виставки, як публічної демонстрації в мережі Інтернет за допомогою засобів веб-технологій, віртуальних образів, спеціально підібраних і систематизованих творів друку та інших носіїв інформації, а також загальнодоступних електронних ресурсів для огляду, ознайомлення та використання.

Моделі віртуальних виставок фотовиставки; бібліобанер; виставки з аудіосупроводом, виставки-«листівк
3 слайд

Моделі віртуальних виставок фотовиставки; бібліобанер; виставки з аудіосупроводом, виставки-«листівки»; виставки-«ілюстрації»; тематичні виставки; виставки – «Стрічка часу»; виставки – вікторини; виставки –презентації.

Відмінності віртуальної виставки від традиційної Традиційна книжковавиствка Віртуальна книжкова вист
4 слайд

Відмінності віртуальної виставки від традиційної Традиційна книжковавиствка Віртуальна книжкова виставка 1.Популяризує бібліотечний фонд 1.Популяризує бібліотечний фонд 2. Презентує визначені книги 2. Презентує визначені книги 3. Дає можливістьde viseознайомитисьз книгами, що представлені на виставці 3.________________________________ 4. Дає можливість отримати наявні книги для роботи безпосередньо звиставки 4.________________________________ 5. ________________________________ 5. Дає можливість звернутисядо інших ресурсів інтернет за темою 6.________________________________ 6. Даєможливість надати додаткову інформацію про документ: в якій бібліотеці отримати, де купувати, чи є можливість отримати електронну копію

Переваги віртуальної виставки над традиційною забезпечення збереженості документів; оперативність ор
5 слайд

Переваги віртуальної виставки над традиційною забезпечення збереженості документів; оперативність організації та можливість постійного поповнення новими документами; представлення документів у потрібній кількості; необмеженість терміну експонування документів; можливість перегляду змісту окремих документів; розкриття змісту представленого видання за допомогою анотації; можливість дистанційного перегляду виставки без відвідування бібліотеки у будь-який час.

Етапи при підготовці віртуальної виставки: Розробка моделі віртуальної книжкової виставки; Технічна
6 слайд

Етапи при підготовці віртуальної виставки: Розробка моделі віртуальної книжкової виставки; Технічна підготовка проекту; Оформлення робіт у форматі Power Point.

Структура віртуальної виставки Титульний слайд (назва бібліотеки, назва виставки, відомості щодо наз
7 слайд

Структура віртуальної виставки Титульний слайд (назва бібліотеки, назва виставки, відомості щодо назви); Слайд-вміст, що представляє всю сукупність експонованих видань; Наступні слайди – розповідь про окремі видання / авторів; Прикінцеві слайди – контактна інформація, запрошення в бібліотеку.

Програми для створення віртуальних виставок Процес створення презентації в Microsoft PowerPoint скла
8 слайд

Програми для створення віртуальних виставок Процес створення презентації в Microsoft PowerPoint складається з таких дій: вибір загального оформлення; додавання нових слайдів та їх вмісту, вибір розмітки слайдів, зміна оформлення слайдів у разі необхідності, зміна колірної схеми, застосування різноманітних шаблонів оформлення та створення таких ефектів. 

Програми для створення віртуальних виставок Windows Movie Maker дозволяє створювати на комп'юте
9 слайд

Програми для створення віртуальних виставок Windows Movie Maker дозволяє створювати на комп'ютері відеозаписи, слайд-шоу і відео презентації; імпортує всі медіадані, в тому числі фото і відеоматеріал, що знімається в режимі реального часу;  відео можна вивантажити на персональний сайт, сторінку у соціальній мережі, записати на компакт диск або інший носій.

Віртуальні сховища медіа ресурсів На  сьогодні  ефективним  та  перспективним  в  бібліотечній практ
10 слайд

Віртуальні сховища медіа ресурсів На  сьогодні  ефективним  та  перспективним  в  бібліотечній практиці  є використання в процесі створення віртуальних виставок  таких сервісів як:  презентації публікації відео фото

Сервіси для створення та зберігання віртуальних виставок Calaméo – це сервіс для миттєвого створення
11 слайд

Сервіси для створення та зберігання віртуальних виставок Calaméo – це сервіс для миттєвого створення інтерактивних публікацій в Інтернеті, що дає змогу створювати інтерактивний електронний документ для читання з комп’ютера.

Сервіс Slideshare. Це сервіс цифрової публікації, який дає змогу транслювати віртуальні виставки у в
12 слайд

Сервіс Slideshare. Це сервіс цифрової публікації, який дає змогу транслювати віртуальні виставки у вигляді слайд-шоу. Для цього необхідно зареєструватися на сайті, завантажити готову презентацію у форматі PowerPoint.

Сервіс Photo Peach Дає змогу завантажувати з комп'ютера або іншого сайту достатню кількість зоб
13 слайд

Сервіс Photo Peach Дає змогу завантажувати з комп'ютера або іншого сайту достатню кількість зображень обкладинок книг та представляти виставку у двох варіантах: у вигляді фотокаруселі і слайд -шоу.

Сервіс Prezi Сервіс Prezi, призначений для створення медіа-презентацій. Інструменти Prezi дають можл
14 слайд

Сервіс Prezi Сервіс Prezi, призначений для створення медіа-презентацій. Інструменти Prezi дають можливість «наближати» й «віддаляти» слайди, створюючи «трьохмірний ефект».

Сервіс Dipity Створити віртуальну виставку-«стрічка часу» дає можливість сервіс Dipity, який признач
15 слайд

Сервіс Dipity Створити віртуальну виставку-«стрічка часу» дає можливість сервіс Dipity, який призначений для створення хронологічних стрічок або стрічок подій, так званих (Timeline).

Сервіс Popplet Дає  змогу cтворювати розгорнуті виставки з розділами, цитатами, ілюстраціями тощо. Т
16 слайд

Сервіс Popplet Дає  змогу cтворювати розгорнуті виставки з розділами, цитатами, ілюстраціями тощо. Технологія дає можливість використовувати під час підготовки виставки відео- та аудіоматеріали, тексти.

Створення віртуальних виставок у бібліотеках області
17 слайд

Створення віртуальних виставок у бібліотеках області

Віртуальна виставка дає змогу вирішити такі завдання: істотно вдосконалити якість інформаційного обс
18 слайд

Віртуальна виставка дає змогу вирішити такі завдання: істотно вдосконалити якість інформаційного обслуговування користувачів, ширше розкрити інформаційні ресурси бібліотек, надати доступ до наявного у їх фондах великого ресурсу культурних, духовно-ціннісних надбань попередніх поколінь українського народу.

Дякую за увагу!!!
19 слайд

Дякую за увагу!!!

Отзывы на uchebniki.org.ua "Використання віртуальних виставок для популяризації літератури у веб-середовищі" (0)
Оставить отзыв
Прокомментировать
Регистрация
Вход
Авторизация