США ХХ-ХХІ век

США ХХ-ХХІ век - Класс учебник | Академический школьный учебник скачать | Сайт школьных книг учебников uchebniki.org.ua
Смотреть онлайн
Поделиться с друзьями:
США ХХ-ХХІ век:
Презентация на тему США ХХ-ХХІ век к уроку Истории

Презентация для классов "США ХХ-ХХІ век" онлайн бесплатно на сайте электронных школьных презентаций uchebniki.org.ua

Проект : США у 1945 - на початку XXI ст.
1 слайд

Проект : США у 1945 - на початку XXI ст.

Зміст: США у післявоєнні роки; 1950-ті роки; 1960-ті роки; 1970-ті роки; 1980-ті роки; 1990-ті роки;
2 слайд

Зміст: США у післявоєнні роки; 1950-ті роки; 1960-ті роки; 1970-ті роки; 1980-ті роки; 1990-ті роки; США у перше десятиліття XXI століття; США у наш час.

Сполучені Штати Америки США — федеративна республіка. В адміністративному плані територію країни под
3 слайд

Сполучені Штати Америки США — федеративна республіка. В адміністративному плані територію країни поділено на 50 штатів і один федеральний округ Колумбія. Найвищий орган законодавчої влади - двопалатний Конгрес США. Найвищий орган виконавчої влади - президент США. Найвищий орган судової влади - Верховний суд США. Основні політичні партії - республіканська і демократична.

Післявоєнні роки Створення і збереження великої воєнної промисловості в країні є одним з найважливіш
4 слайд

Післявоєнні роки Створення і збереження великої воєнної промисловості в країні є одним з найважливіших підсумків другої світової війни в США. Збагачення Америки на війні і її наслідках колосальних руйнувань господарства інших великих капіталістичних держав, набагато збільшило питому вагу США в економіці капіталістичного світу.

1950-1959 роки США в 1950х роках пережи- вали економічне піднесення. У суспільстві розвинулося спожи
5 слайд

1950-1959 роки США в 1950х роках пережи- вали економічне піднесення. У суспільстві розвинулося споживацтво. Під час Корейської війни і на початку холодної війни політичний клімат в країні став більш консервативним. Страх перед комунізмом привів до поширення антикомунізму, який проявлявся у політичному житті у вигляді маккартизму. У 1952 р. президентом був обраний герой Другої світової війни Дуайт Ейзенхауер.

Відомі постаті Джозеф Маккарті Джозеф Маккарті Мерлін Монро Елвіс Преслі Мартін Лютер Кінг
6 слайд

Відомі постаті Джозеф Маккарті Джозеф Маккарті Мерлін Монро Елвіс Преслі Мартін Лютер Кінг

1960-1969 роки 60-ті роки характеризувались високим ступенем державного втручання в економіку і регу
7 слайд

1960-1969 роки 60-ті роки характеризувались високим ступенем державного втручання в економіку і регулювання соціальних відносин американського суспільства. У 1960 р. президентом США став демократ Джо Кеннеді. Соціальні програми у поєднанні з державними програмами забезпечили США динамічний розвиток протягом 60-х років. . З 1961 р. по 1968 р. США надали країнам Латинської Америки допомогу в розмірі 4,5 млрд. доларів.

Після смерті Кенеді новим президентом США став Ліндон Джонсон, який висунув амбіційний план побудови
8 слайд

Після смерті Кенеді новим президентом США став Ліндон Джонсон, який висунув амбіційний план побудови "Великого суспільства". У 60-ті роки рух за громадянські права збігся з початком масового руху соціального протесту.

США у 1970-ті роки На початку 70-х президентом США був Річард Ніксон. Вже в перші роки правління рес
9 слайд

США у 1970-ті роки На початку 70-х президентом США був Річард Ніксон. Вже в перші роки правління республіканців США були вражені економічною кризою. У 1973-1974 рр. США вразила і політична криза, яка виявила всі недоліки американської політичної системи і державного апарату. 1972 р. виник грандіозний "Уотергейтський скандал". У результаті розслідування президент Ніксон змушений був у 1974 р. піти у відставку.

Місце Ніксона зайняв віце-президент Джеральд Форд (1974-1976 рр.). У зовнішній політиці республіканц
10 слайд

Місце Ніксона зайняв віце-президент Джеральд Форд (1974-1976 рр.). У зовнішній політиці республіканці Р.Ніксон і Дж.Форд намагались реалізувати політику розрядки: нормалізація відносин з СРСР, обмеження стратенічних ядерних озброєнь, зменшення загрози спалахування ядерної війни. Також США нормалізували відносини з комуністичним Китаєм (1971 р.), припинили війну і вивели свої війська з В`єтнаму.

інвестицій з боку європейських країн та Японії. Починаючи з 1983 р. почалось економічне піднесення.
11 слайд

інвестицій з боку європейських країн та Японії. Починаючи з 1983 р. почалось економічне піднесення. Посилився приплив іноземних інвестицій з боку європейських країн та Японії. 1980-ті роки На виборах 1980 переміг республі-канець Р. Рейган. Він започаткував період в історії США, який отримав назву консервативна хвиля”. За провадив «рейганоміку». Починаючи з 1983 р. почалось економічне піднесення. Посилився приплив іноземних

Позитивні зрушення в житті США були закріплені після приходу до влади республіканця Джорджа Буша (ст
12 слайд

Позитивні зрушення в житті США були закріплені після приходу до влади республіканця Джорджа Буша (старшого). Не дивлячись на те, що при ньому конгрес контролювався демократами, Бушу вдалося досягти згоди між республіканцями та демократами з основних питань внутрішньої та зовнішньої політики

1990-1999 роки У 1990р. остаточно вирішене німецьке питання. У 1992 р президентом став Білл Клінтон.
13 слайд

1990-1999 роки У 1990р. остаточно вирішене німецьке питання. У 1992 р президентом став Білл Клінтон. За роки свого перебування в Білому домі Б.Клінтон не вдавався до радикальних реформ, проводячи прагматичну політику. Важливими здобутками його правління вважається забезпечення подальшого поступового розвитку економіки США, створення додаткових 10 млн робочих місць, скорочення вдвічі державного дефіциту, боротьба з наркобізнесом.

США на початку ХХІ ст У 2000 р президентом обрали Дж.Буша-молодшого. 11 вересня 2001 р. стало перело
14 слайд

США на початку ХХІ ст У 2000 р президентом обрали Дж.Буша-молодшого. 11 вересня 2001 р. стало переломним у житті США і світу. У цей день стався терористичний напад, в результаті якого було зруйновано Світовий торговий центр у Нью-Йорку.

У березні-квітні 2003 р. війська США та Великобританії провели блискучу операцію по поваленню режиму
15 слайд

У березні-квітні 2003 р. війська США та Великобританії провели блискучу операцію по поваленню режиму Саддама Хусейна. Також початок нового тисячоліття приніс і економічні проблеми для США. Прокотилась хвиля банкрутств великих компаній США. Все це поставило адміністрацію Буша-молодшого перед загрозою економічної кризи

  На кінець 2007р припала прогнозована фінансова, яка переросла в економічну, криза, що охопила всі
16 слайд

  На кінець 2007р припала прогнозована фінансова, яка переросла в економічну, криза, що охопила всі країни світу. На президентських виборах 2008 р. перемогу здобув демократ Б.Обама – чинний президент США.

США у наш час Сьогодні політика США направлена на досягнення двох основних цілей — на забезпечення б
17 слайд

США у наш час Сьогодні політика США направлена на досягнення двох основних цілей — на забезпечення безпеки держави та її громадян і на забезпечення добробуту громадян країни.

Возможно Вы ищите другие презентации
Отзывы на uchebniki.org.ua "США ХХ-ХХІ век" (0)
Оставить отзыв
Прокомментировать
Регистрация
Вход
Авторизация