Учебники 📚 » Презентации » Презентации по Истории » Історія Маловільшанського НВК

Історія Маловільшанського НВК

Історія Маловільшанського НВК - Класс учебник | Академический школьный учебник скачать | Сайт школьных книг учебников uchebniki.org.ua
Смотреть онлайн
Поделиться с друзьями:
Історія Маловільшанського НВК:
Презентация на тему Історія Маловільшанського НВК к уроку Истории

Презентация для классов "Історія Маловільшанського НВК" онлайн бесплатно на сайте электронных школьных презентаций uchebniki.org.ua

Історія розвитку освіти на території села Малої Вільшанки Білоцерківського району Київської області
1 слайд

Історія розвитку освіти на території села Малої Вільшанки Білоцерківського району Київської області

План Історія розвитку освіти на території Маловільшанської сільської ради Історія освіти 1860 – 1917
2 слайд

План Історія розвитку освіти на території Маловільшанської сільської ради Історія освіти 1860 – 1917 рр. Буремні роки 1917 – 1945 рр. Відбудова та перехід до мирного життя (1945 – І половина 50 – х років ХХ століття) На шляху становлення і розвитку(І половина 50 –х – кінець 90 – х рр.). Школа сучасності. Список використаної літератури

Історія освіти на території Маловільшанської сільської ради 1860 – 1917 рр. В Україні на середину ХІ
3 слайд

Історія освіти на території Маловільшанської сільської ради 1860 – 1917 рр. В Україні на середину ХІХ століття кріпосна система остаточно зжила себе. Вона суттєво стримувала розвиток економіки. В цих умовах царський уряд зважився на реформи. Після реформи відбувається швидке розшарування селянства. З 1864 року в селі створена чотирикласна церковно – приходська школа, де вводилася посада світського вчителя. Навчання було платне. Програма навчання обмежена.

Земська школа В 1913 році було прийнято рішення про спорудження типового приміщення школи, розрахова
4 слайд

Земська школа В 1913 році було прийнято рішення про спорудження типового приміщення школи, розрахованої на чотирикласне навчання. Будівництво розпочали в 1914 році і тривало до 1916 року. При будівництві задіяно працю австрійських військовополонених. Фундамент закладено досить потужний. Першим вчителем в новій школі був Глевака Артем Фролович.

5 слайд

Буремні роки 1917 рік - рік великих потрясінь. Лише в 1920 році школа розпочала свою роботу як робіт
6 слайд

Буремні роки 1917 рік - рік великих потрясінь. Лише в 1920 році школа розпочала свою роботу як робітничо – селянська трудова школа 1 концентру. Нова влада головним завданням культурно – освітньої роботи ставила ліквідацію неписьменності серед дорослого населення. При школі створено курси лікнепу. На початку 20 – х років створюються в дусі відданості більшовицької партії організації юних ленінців.

Бакальська чотирикласна початкова школа 25 липня 1930 року ЦК ВКП (б) прийняв постанову “Про загальн
7 слайд

Бакальська чотирикласна початкова школа 25 липня 1930 року ЦК ВКП (б) прийняв постанову “Про загальне обов'язкове чотирикласне навчання” Школу почали будувати в 1927 році, закінчили 1933. Будівля була дерев'яна і одноповерхова. Директором став Косяка Дмитро Артемович.

Трагічні сторінки 1928 - 1933 рік – найважчий період в історії країни: колективізація і голод. Школа
8 слайд

Трагічні сторінки 1928 - 1933 рік – найважчий період в історії країни: колективізація і голод. Школа займала одну з ключових ролей в агітації і пропаганді колгоспного способу життя. Директор Маловільшанської школи Забігайло Н.Ф. оголошений “ворогом народу” і засуджений до таборів. В 1933 році школа не працювала.

9 слайд

Роки війни У роки Великої Вітчизняної війни село було окуповане. Вчителі воювали на фронтах війни, ч
10 слайд

Роки війни У роки Великої Вітчизняної війни село було окуповане. Вчителі воювали на фронтах війни, частина перебували в окупації. Окупаційні власті приміщення школи використовували як комендатуру, шпиталь і місце проживання німецьких офіцерів, в правому крилі було влаштовано конюшню. Одна зі стін школи була зруйнована авіабомбою. Директор Бакальської школи Тупчій Йосип Сяусянович загинув на фронті. Його син – Юрій, будучи неповнолітнім зберігав зошити учнів, які навчалися до війни, і за цими зошитами вчив бажаючих грамоти під час окупації.

Відбудова Після визволення налагодження шкільної справи стало головним завданням. Школа була неприда
11 слайд

Відбудова Після визволення налагодження шкільної справи стало головним завданням. Школа була непридатна до занять, частина приміщення зруйнована. Завдяки самовідданій праці батьків, вчителів, учнів вже на 1 вересня 1944 року школа розпочала навчальний рік. В перший клас прийшло 93 учні. Кожен директор, який працював у школі, дбав про навчальний заклад.

На шляху становлення У 1957 році директором школи став Гида Федір Митрофанович. При ньому було збіль
12 слайд

На шляху становлення У 1957 році директором школи став Гида Федір Митрофанович. При ньому було збільшено кількість навчальних приміщень та здійснено перехід на навчання в одну зміну. Про високий професіоналізм педагогічного колективу школи свідчать державні нагороди вчителів.

Досягнення У1967 році школа стала лауреатом Всеукраїнської виставки плодів та овочів(м. Київ). Посад
13 слайд

Досягнення У1967 році школа стала лауреатом Всеукраїнської виставки плодів та овочів(м. Київ). Посаджено парк декоративних дерев і рослин (48 видів). Організовано кролеферму. На пришкільних ділянках, маючи власний реманент та тяглову силу школа виробляла продукції на 38-39 тисяч карбованців. Школа постійно піклувалася про соціально незахищених.

Новобудова У 1968 році розпочалося будівництво нового двоповерхового корпусу - гуртожитку, для учнів
14 слайд

Новобудова У 1968 році розпочалося будівництво нового двоповерхового корпусу - гуртожитку, для учнів що доїжджають на навчання. Коли приміщення було збудоване, вирішено переобладнати корпус в навчальний.

Профільне навчання В 1972 році в республіці відбувся перехід на профільне навчання. В школі вводитьс
15 слайд

Профільне навчання В 1972 році в республіці відбувся перехід на профільне навчання. В школі вводиться предмет автосправа. Викладачем з 1973 року став Беркут М.М. Школа мала потужну матеріально – технічну базу. Старшокласники здобували професію водія автомобіля категорії “С”.

Військово – патріотичне виховання Акції вшанування пам'яті полеглих в боях за визволення країни
16 слайд

Військово – патріотичне виховання Акції вшанування пам'яті полеглих в боях за визволення країни. Допомога ветеранам та солдатським вдовам. Розвиток стрілкового спорту.

Сучасна школа ХХІ століття розкриває нові перспективи. В школі створені умови, де учні мають змогу в
17 слайд

Сучасна школа ХХІ століття розкриває нові перспективи. В школі створені умови, де учні мають змогу віднайти і реалізувати свої здібності та нахили.

Возможно Вы ищите другие презентации
Отзывы на uchebniki.org.ua "Історія Маловільшанського НВК" (0)
Оставить отзыв
Прокомментировать
Регистрация
Вход
Авторизация