Первоцвіти

Первоцвіти - Класс учебник | Академический школьный учебник скачать | Сайт школьных книг учебников uchebniki.org.ua
Смотреть онлайн
Поделиться с друзьями:
Первоцвіти:
Презентация на тему Первоцвіти к уроку по биологии

Презентация для классов "Первоцвіти" онлайн бесплатно на сайте электронных школьных презентаций uchebniki.org.ua

Підготував Фролов М.
1 слайд

Підготував Фролов М.

Збережемо первоцвіти! Первоцвіти називають першою усмішкою весни. Саме вони, ніжні й тендітні, перши
2 слайд

Збережемо первоцвіти! Первоцвіти називають першою усмішкою весни. Саме вони, ніжні й тендітні, першими відчувають ще не зовсім теплі, але вже приємні промінчики весняного сонечка. І як прикро, що деякі з цих квітів на межі зникнення. Поговоримо про це?

Чому первоцвіти так рано цвітуть? Первоцвіти цвітуть тоді, коли ще на деревах немає листя. Так соняч
3 слайд

Чому первоцвіти так рано цвітуть? Первоцвіти цвітуть тоді, коли ще на деревах немає листя. Так сонячні промінчики безперешкодно потрапляють аж до самої землі, «не заплутуючись» у кроні дерев. Вони будять перші квіти, аби ті скоріше прокинулися. Оскільки навесні починає танути сніг, первоцвіти отримують достатню кількість вологи. Думаю, Ти звернув увагу, наскільки красиві ці квіти, з яскравим забарвленням. Це не може не привертати увагу комах, які дуже голодні, бо теж щойно прокинулися. Що буде, якщо зривати первоцвіти? Ти, мабуть, не раз помічав, як на початку весни бабусі починають продавати невеличкі букетики із ранніх весняних квітів. Чи ж можемо ми уявити, що одного теплого весняного дня люди не побачать на ринку жодного такого букетика? Гайнуть у ліс — а там теж квітів немає. А все тому, що чимало видів первоцвітів занесені в Червону книгу України. І як би не прикро було це визнавати, але ці тендітні рослинки на межі зникнення. Коли хтось хоче зірвати квітку, то, звичайно ж, обирає найкращу і найбільшу, а значить — здорову. Суцвіття, що залишилися, нездатні сформувати недеформоване, стійке до хвороб і шкідників насіння. Крім того, зривання квітки пошкоджує цибулину і насіння: у рослинки утворюється своєрідна «ранка», і в неї можуть потрапити бактерії. Впевнений, Ти знаєш, що поживні речовини рослинка отримує завдяки фотосинтезу, що проходить у листочках. Якщо зірвати їх, цибулина вже не зможе отримати запас сил до наступного року.

Шафран Гейфеля (крокус) Зозулині черевички справжні
4 слайд

Шафран Гейфеля (крокус) Зозулині черевички справжні

Первоцвіти, занесені до Червоної книги України Більшість первоцвітів України занесено до Червоної кн
5 слайд

Первоцвіти, занесені до Червоної книги України Більшість первоцвітів України занесено до Червоної книги. Це означає, що їх ні в якому разі не можна зривати, а тим більше купувати у бабусь. Первоцвіти, занесені до Червоної книги України - фото 1 Пропоную Тобі переглянути добірку первоцвітів, що є на сторінках Червоної книги і переконатися, які ж вони красиві й уже своїм виглядом просять зберегти цю красу. Сподіваюся, Тебе надихнули ці тендітні, ніжні й такі беззахисні первоцвіти і Ти будеш одним із тих, хто не дасть їх знищити.

Возможно Вы ищите другие презентации
Отзывы на uchebniki.org.ua "Первоцвіти" (0)
Оставить отзыв
Прокомментировать
Регистрация
Вход
Авторизация