международные проекты

международные проекты - Класс учебник | Академический школьный учебник скачать | Сайт школьных книг учебников uchebniki.org.ua
Смотреть онлайн
Поделиться с друзьями:
международные проекты:
Презентация на тему международные проекты к уроку по английскому языку

Презентация для классов "международные проекты" онлайн бесплатно на сайте электронных школьных презентаций uchebniki.org.ua

Міжнародні проекти як засіб формування та розвитку особистості нової генерації Місія кожного вчителя
1 слайд

Міжнародні проекти як засіб формування та розвитку особистості нової генерації Місія кожного вчителя це формування та розвиток особистості дитини, яка у майбутньому з честю та гідністю буде певно крокувати по життю, з певним багажем знань, вмінь, навичок, з певним набором компетенцій, та буде гордо називати себе громадянином України та світу.

Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням іно
2 слайд

Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області Існують різні форми та методи щодо головної місії вчителя (формування та розвитку особистості), але наша школа має певний досвід у напрямку міжнародного співробітництва та участі у міжнародних проектах. Наша школа має статус спеціалізованої школи з 2011 року. Але, щоб отримати цей статус ще у далекому 1989 році адміністрація школа почала робити маленькі шаги у напрямку створення іміджу школи, який ми маємо зараз.

15 років тому – а саме у 2002 році ми зробили перший, але результативний крок – наші учні стали учас
3 слайд

15 років тому – а саме у 2002 році ми зробили перший, але результативний крок – наші учні стали учасниками та переможцями програми міжнародного проекту FLEX. Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) - це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) - Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині. На сьогодні ми маємо 15 переможців цієї програми

На сьогодні ми маємо 15 переможців цієї програми.
4 слайд

На сьогодні ми маємо 15 переможців цієї програми.

Протягом 6 років, з 2006 року, ми плідно співпрацювали з волонтерами Корпусу Миру , але нажаль на сь
5 слайд

Протягом 6 років, з 2006 року, ми плідно співпрацювали з волонтерами Корпусу Миру , але нажаль на сьогодні у зв'язку з ситуацією, яка склалася у нашому регіоні цей напрямок у стадії заморозки.

Перелік міжнародних проектів дуже великий – це і проект міжнародного обміну «Історія одного в'я
6 слайд

Перелік міжнародних проектів дуже великий – це і проект міжнародного обміну «Історія одного в'язня», телеміст «Костянтинівка-Балтімор. Чи легко бути підлітком?», освітній проект «Навчання у Американському університеті в Болгарії», українсько-американський проект “Connecting Countries Through a Book». Але ми не стоїмо на місці і йдемо далі.

Так у 2016 році ми залучилися до міжнародного проекту «GoCamps» та маємо певні досягнення, про які т
7 слайд

Так у 2016 році ми залучилися до міжнародного проекту «GoCamps» та маємо певні досягнення, про які трохи пізніше вам розкажуть та у травні цього року наша школа стала учасником та переможцем Литовсько-українського проекту «На шляху до змін». Литовсько-українській проект, який фінансується Фондом співробітництва з розвитку та підтримки демократії при Міністерстві закордонних справ Литовки надав змогу щодо спрямування наших зусилль на подальше здійснення позитивних змін в освітньому середовищі з урахуванням досвіду й практики європейських країн, поширення ідей активного громадянства та підтримки нашого бажання ініціювати позитивні зміни у школі.

Знайомство та ярмарок шкіл Так у перший день нашого проекту ми мали можливість познайомитися один з
8 слайд

Знайомство та ярмарок шкіл Так у перший день нашого проекту ми мали можливість познайомитися один з одним; розповісти про себе, про школу, поділитися досвідом школи, проблемами, планами на майбутнє.

Семінари та тренінги Різноманітні семінари та цікаві тренінги щодо змін в сфері навчання; мотивації
9 слайд

Семінари та тренінги Різноманітні семінари та цікаві тренінги щодо змін в сфері навчання; мотивації учнів; розвитку креативності та критичного мислення; розвитку соціально-емоціанальних компетенцій створювали дух єдиної команди та особистого зростання

Зустріч на офіційному рівні Були офіційні зустрічі з парламентарієм, колишнім Міністром освіти Литви
10 слайд

Зустріч на офіційному рівні Були офіційні зустрічі з парламентарієм, колишнім Міністром освіти Литви Гінтарасом Степонавічюсом у Сеймі (Верховна Рада) та заступником міністра закордонних справ Литви у Міністерстві.

Візит до Литовських шкіл Ярким моментом залишиться візит до Литовських шкіл. Сердечне привітання, щи
11 слайд

Візит до Литовських шкіл Ярким моментом залишиться візит до Литовських шкіл. Сердечне привітання, щира розмова, екскурсія по школі, відвідування уроків – все це і не тільки назавжди збережеться у наших душах.

Розважальні заходи Був час працювати, але був час й відпочивати – екскурсія Вільнюсом, відвідування
12 слайд

Розважальні заходи Був час працювати, але був час й відпочивати – екскурсія Вільнюсом, відвідування замку в Тракаї, виготовлення кибинів – великі вареники з м’ясом, відвідування кімнати ілюзій.

Відкрите спілкування Ніяка робота не може існувати без результату. Наша робота це сукупність зусиль,
13 слайд

Відкрите спілкування Ніяка робота не може існувати без результату. Наша робота це сукупність зусиль, старань, бажань, які показують, що наші учні зорієнтовані на життєвий успіх – вони впевнені в собі та в своїх силах; ми бачимо що зростає рівень активності наших дітей – цьому сприяє і знайомство з різними людьми, з їх менталітетом, і знайомство з культурою, звичаями, традиціями нових країн; розвивається здатність учнів до самокритики, підвищується самооцінка – вони можуть аналізувати та рефлектувати; ми – педагоги реалізуємо потребу у творчому самовиявленні; спілкування дітей, педагогів, батьків стає відкритим, щирим та плідним.

Отзывы на uchebniki.org.ua "международные проекты" (0)
Оставить отзыв
Прокомментировать
Регистрация
Вход
Авторизация